За детальною інформацією щодо підготовки документів та постановки питань судової експертизи, лабораторного дослідження, незалежної оцінки, можете звернутися до фахівців ЮрЕкс за телефонами: (099) 728-17-59, (067) 326-44-10.

Головне меню

Що треба знати при зверненні до експертної установи

 

нам доверяют суды

нас рекомендують

ЮрЕкс надає  послуги  з  проведення психологічної  експертизи та дослідження  у Києві, Київській області та інших  регіонах України.

Психологічна експертиза -  це дослідження, яке встановлює ті особливості психічної діяльності та такі їх прояви в поведінці особи, які мають юридичне значення та викликають певні правові наслідки.

Об’єктом дослідження судово-психологічних експертиз є психологічні прояви людини, що не виходять за межі норми, тобто такі, які не викликають сумніву в її психічній повноцінності.

Психологічна експертиза часто  необхідна у вирішенні питань:

Останнім  часом до ЮрЕкс збільшилися звернення щодо проведення Судово-психологічні експертизи моральної шкоди.

 Моральна шкода полягає :

  • у фізичному болю та стражданнях, яких фізична особа зазнала у зв'язку з каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я;
  • у моральних стражданнях, яких фізична особа зазнала у зв'язку з протиправною поведінкою щодо неї самої, членів її сім'ї чи близьких родичів (порушення трудових  прав, незаконним перебуванням під слідством і судом, порушенням прав споживачів та інших майнових прав тощо);
  • у моральних стражданнях, яких фізична особа зазнала у зв'язку із знищенням чи пошкодженням її майна;
  • у приниженні честі та гідності фізичної особи, а також ділової репутації фізичної або юридичної особи.  

Психологічна  експертиза / дослідження в ЮрЕкс проводиться судовими експертоми, які має вищу психологічну освіту, кваліфікацію судового експерта за спеціальністю 14.1 «психологічні дослідження», стаж  експертної  роботи від 22 років, кваліфікаційне свідоцтво Міністерства Юстиції України.

Постановку питань на вирішення психологічної експертизи (дослідження) рекомендуємо погодити безпосередньо з експертами  ЮрЕкс, в залежності від мети дослідження .

Як захистити свої права коли в ЗМІ розповсюджується негативна інформацію.

 

Доставка кур'єром
Доставка кур'єром
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.