За детальною інформацією щодо підготовки документів та постановки питань судової експертизи, лабораторного дослідження, незалежної оцінки, можете звернутися до фахівців ЮрЕкс за телефонами: (099) 728-17-59, (067) 326-44-10.

Головне меню

Що треба знати при зверненні до експертної установи

 

нам доверяют суды

нас рекомендують

ЮрЕкс надає  послуги  з  проведення будівельно-технічної  експертизи та дослідження  у Києві, Київській області та інших  регіонах України.

Будівельно-технічна експертиза - це дослідження будівельних  об’єктів, споруд,  нерухомості в цілому або окремих конструктивних елементів, яке проводиться  фахівцями в галузі будівництва та проектування.

У переважній більшості випадків,  за допомогою до експертів звертаються люди для вирішення наступних завдань:

  • Визначення ринкової вартості (будинку, квартири, земельної ділянки, іншого нерухомого майна);
  • Визначення розміру шкоди, завданої незаконними діями третіх осіб (наприклад, залиття квартири);
  •  Розділ майна (будинку, квартири, земельної ділянки або  іншого нерухомого майна) відповідно до часток власників, з урахуванням вимог діючих будівельно-технічних норм;
  • Визначення стадії готовності незавершеного об'єкта будівництва;
  • Визначення відповідності об'єктів нерухомості на відповідність проектно-технічної документації на його будівництво, а також вимогам діючих будівельно-технічних норм;
  •  тощо .

Потрібно розуміти, що вказаний вище перелік не э повним, він відображає лише найбільш часті завдання, які ставляться перед експертом-будівельником.
Будівельно-технічна експертиза покликана вирішувати повний спектр питань так чи інакше, пов'язаних з нерухомим майном. Тому, якщо в зазначеному переліку Ви не знаходите те, що допоможе вирішити конкретно Вашу задачу, рекомендуємо звернутися до нас за консультацією і ми обов'язково визначимо, сформулюємо і допоможемо вирішити саме те питання, яке потрібно  Вам.

Експертне будівельно-технічне дослідження проводиться на підставі заяви, в якій зазначаються питання, поставлені на дослідження.

Судова  експертиза проводиться на підставі ухвали  суду.

Всі експерти ЮрЕкс мають кваліфікацію судового  експерта, атестовані Міністерством юстиції України, внесені в єдиний державний Реєстр атестованих судових  експертів.

Перелік орієнтовних питань

Питання, що ставляться на вирішення експертизи (дослідження) рекомендуємо погодити безпосередньо з експертами ЮрЕкс. В залежності від мети дослідження, враховуючи особливості кожної ситуації, фахівці ЮрЕкс допоможуть коректно сформулювати питання.

Орієнтовні питання будівельно-технічної експертизи:

 

Доставка кур'єром
Доставка кур'єром
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.