За детальною інформацією щодо підготовки документів та постановки питань судової експертизи, лабораторного дослідження, незалежної оцінки, можете звернутися до фахівців ЮрЕкс за телефонами: (099) 728-17-59, (067) 326-44-10.

Головне меню

Що треба знати при зверненні до експертної установи

 

нам доверяют суды

нас рекомендують

Експерти ЮрЕкс проводять земельно-технічні  експертизи та дослідження по всій території України.

Земельно-технічна експертиза, чи  як  її ще називають земельна експертиза, – це  дослідження земельних ділянок з метою визначення та встановлення її меж  та площі, розділ і порядок користування земельними ділянками, розташування будинків та інших споруд щодо меж, оцінки вартості земельної ділянки тощо.

Необхідність проведення земельно-технічної експертизи, як правило, виникає при вирішенні ряду спірних земельних питань, а саме:


- Розділ земельної ділянки;
- Визначення та встановлення меж земельної ділянки;
- Порядок користування земельними ділянками;
- Накладення держактів;
- Визначення вартості земельної ділянки;


Дані питання можуть бути вирішені за умови наявності відповідної правовстановлюючої та технічної документації на земельні ділянки, а також з урахуванням результатів проведення топографо-геодезичних робіт.
Земельно-технічна експертиза або дослідження в ЮрЕкс проводиться за рішенням уповноваженого на це органу, а також на підставі заяви фізичних або юридичних осіб.

Всі експерти ЮрЕкс мають кваліфікацію судового експерта, атестовані Міністерством юстиції України, внесені до єдиного державного Реєстру атестованих судових експертів.

Висновки експертиз, проведені нашими фахівцями, оформляються з дотриманням норм чинного законодавства України,приймаються судами всіх інстанцій в якості доказу, а також іншими контролюючими органами.

Для проведення судової земельно-технічної експертизи (дослідження) важливе значення має точність формулювання поставлених питань.

Перелік орієнтовних питань

Питання, що ставляться на вирішення експертизи (дослідження) рекомендуємо погодити безпосередньо з експертами ЮрЕкс. В залежності від мети дослідження, враховуючи особливості кожної ситуації, фахівці ЮрЕкс допоможуть коректно сформулювати питання.

Орієнтовні питання земельно-технічної експертизи:

 

Доставка кур'єром
Доставка кур'єром
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.