За детальною інформацією щодо підготовки документів та постановки питань судової експертизи, лабораторного дослідження, незалежної оцінки, можете звернутися до фахівців ЮрЕкс за телефонами: (099) 728-17-59, (067) 326-44-10.

Головне меню

Що треба знати при зверненні до експертної установи

 

нам доверяют суды

нас рекомендують

Експертиза або дослідження давності документа в ЮрЕкс проводяться судовими експертами по всій території України.

Експертиза давності документів  це  дослідження, направлене на встановлення періоду виконання (віку) записів (підписів), відбитків печаток та текстів, а також  відповідності дати їх нанесення даті, зазначеній на документі.

Обєктами дослідження можуть бути :

  • Записи та підписи, виконані кульковими чи гелевими ручками;
  • Відбитки печаток і штампів виконані штемпельним чорнилом;
  • Друковані тексти виконані струменевими принтерами.

Дослідження здійснюється шляхом  дослідження хімічного складу матеріалів письма на предмет встановлення в них хімічних компонентів, таких як бензиловий спирт, феноксіетанол, триетиленгліколь, гліцерин та ін. За результатами дослідження цих компонентів встановлюється вік матеріалу письма.

В ЮрЕкс даний вид  дослідження проводиться на сучасному обладнанні в атестованій хімічній лабораторії, експертом, який має вищу хімічну освіту, Свідоцтво Міністерства  Юстиції України, спеціальні знання в даній галузі,  досвід виконання експертних досліджень та експертиз по встановленню віку матеріалів письма. При виконанні досліджень використовуються науково обґрунтовані методи та методики.

Висновки досліджень  на предмет встановлення віку матеріалів письма, проведені експертами ЮрЕкс, є неупередженими і обґрунтованими доказами, відповідають законодавству України, приймаються судами України та іншими   органами.

Для проведення дослідження на встановлення віку складання документу, необхідно :

  •  заява або ухвала суду з переліком питань;
  • оригінал  документу (для дослідження придатні документи, які містять не менше 4 см штриха матеріалу листа нормальної насиченості (дрібні запису, дописки, підписи слабку насиченість до дослідження непридатні));
  • дозвіл на пошкодження досліджуваних записів (підписів), оскільки методи встановлення віку реквізитів базуються на руйнуючих фізико-хімічних методах дослідженнях матеріалів листа.

 Перелік орієнтовних питань експертизи даваності документа:

 

 

Доставка кур'єром
Доставка кур'єром
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.