ЮрЕкс – експертна установа, яка займає одне із провідних місць на ринку судових експертиз.
Судові експерти ЮреЕкс проводять судові експертизи та надають висновки з поставлених питань.

– Компанія Юрекс розпочала свою діяльність з проведення автотоварознавчої експертизи, автотехнічної експертизи, будівельно-технічної і економічної експертиз. Постійно розвиваючись, розширювала спектр послуг. На теперішній час, Юрекс проводить більше 25 видів експертиз та експертних досліджень, до яких входять почеркознавча експертиза, технічна експертиза документу, встановлення віку виготовлення документу, лінгвістична експертиза, психологічна експертиза, комп'ютерно-технічна експертиза, товарознавча експертиза та інші. Експертиза речовин та матеріалів проводиться на новітньому обладнані в лабораторіях Оцінювачі Юрекс проводять всі види оцінки, в тому числі для цілей оподаткування. Компетентні адвокати "ЮрЕкс" Київ забезпечать надійний захист інтересів наших клієнтів на всіх стадіях судового процесу. Комплексний експертно-правовий підхід дозволяє значно заощадити час та кошти наших клієнтів у багатьох судових справах.

ЮрЕкс — експертна установа головним напрямком якої є забезпечення проведення експертиз, експертних досліджень та експертної оцінки.

ЮрЕкс -компанія орієнтована на розвиток. Окрім проведення експертиз, ЮрЕкс займається організацією проведення семінарів, круглих столів, зустрічей з експертами. Організовуючи захід, ми в першу чергу зацікавлені в тому, щоб воно було найбільш цікаво і корисно нашим клієнтам, партнерам, друзям. Тому ми багато уваги приділяємо збору та аналізу інформації про питання, що цікавлять запрошених. Особливістю заходів, що проводяться ЮрЕкс - це легка невимушена атмосфера, що панує під час проведення як семінарів, так і конференцій, круглих столів, яка дає можливість не тільки лекторам виступити з доповідями, а й самим учасникам ділитися своїм досвідом, задавати питання, обговорювати складні ситуації, зустрічаються в практиці.

Доставка кур'єром
Доставка кур'єром
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.