ЮрЕкс
– правова експертно-оціночна компанія, яка займає одне із провідних місць на ринку судових експертиз. Розпочавши свою діяльність з проведення автотоварознавчої, автотехнічної, будівельно-технічної і економічної експертиз постійно розвивалась, розширюючи спектр послуг. На теперішній час, Юрекс проводить більше 25 видів експертиз та експертних досліджень, включаючи почеркознавчу, технічну експертизу документа, встановлення давності документа, лінгвістичну, психологічну, комп'ютерно-технічну, товарознавчу експертизи та інші, а також проводить всі види оцінки, в тому числі для цілей оподаткування, надає консультації та забезпечує юридичний супровід у судових процесах.
ЮрЕкс -  компанія орієнтована на розвиток. Проведення семінарів, круглих столів, зустрічей з експертами - це один з напрямків діяльності ЮрЕкс. Організовуючи захід, ми в першу чергу зацікавлені в тому, щоб воно було найбільш цікаво і корисно нашим клієнтам, партнерам, друзям. Тому ми багато уваги приділяємо збору та аналізу інформації про питання, що цікавлять запрошених. Особливістю заходів, що проводяться ЮрЕкс - це легка невимушена атмосфера, що панує під час проведення як семінарів, так і конференцій, круглих столів, яка дає можливість не тільки лекторам виступити з доповідями, а й самим учасникам ділитися своїм досвідом, задавати питання, обговорювати складні ситуації, зустрічаються в практиці.

Список судових експертів та спеціалістів ТОВ «Експертно-правова консалтингова компанія «Юрекс» :
БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНІЧНА ЕКСПЕРТИЗА
Проводиться судовим експертом, який має вищу будівельно-технічну освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень магістра, третій кваліфікаційний клас судового експерта, експертну кваліфікацію за спеціальністю 10.6 "Дослідження об’єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів", дійсне свідоцтво, видане Міністерством Юстиції України, стаж експертної роботи з 2008 року.
ЗЕМЕЛЬНО-ТЕХНІЧНА ЕКСПЕРТИЗА
Проводиться судовим експертом, який має вищу будівельно-технічну освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень магістра, третій кваліфікаційний клас судового експерта, експертну кваліфікацію за спеціальністю 10.7 "Розподіл земель та визначення порядку користування земельними ділянками", дійсне свідоцтво, видане Міністерством Юстиції України, стаж експертної роботи з 2008 року.
ОЦІНОЧНО-БУДІВЕЛЬНА ЕКСПЕРТИЗА
Проводиться судовим експертом, який має вищу будівельно-технічну освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень магістра, третій кваліфікаційний клас судового експерта, експертну кваліфікацію за спеціальністю 10.10 "Визначення оціночної вартості будівельних об’єктів та споруд", дійсне свідоцтво, видане Міністерством Юстиції України, стаж експертної роботи з 2008 року.
ОЦІНОЧНО-ЗЕМЕЛЬНА ЕКСПЕРТИЗА
Проводиться судовим експертом, який має вищу будівельно-технічну освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень магістра, третій кваліфікаційний клас судового експерта, експертну кваліфікацію за спеціальністю 10.14 "Оцінка земельних ділянок", дійсне свідоцтво, видане Міністерством Юстиції України, стаж експертної роботи з 2008 року.
ЕКОНОМІЧНА ЕКСПЕРТИЗА
Проводиться судовому експерту, який має вищу економічну освіту, кваліфікацію за експертними спеціальностями: 11.1 «Дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності», 11.2 «Дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій», 11.3 «Дослідження документів фінансово-кредитних операцій», дійсне свідоцтво, видане Міністерством Юстиції України, стаж експертної роботи з 2010р.
ЕКСПЕРТИЗА ДТП
Проводиться експертом, який має повну вищу технічну та юридичну освіту, експертну спеціальність 10.1 «Дослідження обставин та механізму ДТП», дійсне свідоцтво видане ЦЕКК Міністерством юстиції України, стаж експертної роботи з 2004 року.
ТРАССОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА
Проводиться експертом, який має повну вищу технічну та юридичну освіту, експертну спеціальність 10.4 «Транспортно-трасологічні дослідження», дійсне свідоцтво видане ЦЕКК Міністерством юстиції України, стаж експертної роботи з 2004 року.
АВТОТОВАРОЗНАВЧА ЕКСПЕРТИЗА
Проводиться судовим експертом, який має повну вищу технічну освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, кваліфікацію судового експерта по спеціальності 12.2. «Визначення вартості колісних транспортних засобів та розміру збитку завданого власнику транспортного засобу», дійсне свідоцтво видане ЦЕКК Міністерством юстиції України, стаж експертної роботи з 1997 року
ТОВАРОЗНАВЧА ЕКСПЕРТИЗА
Проводиться судовим експертом, яка має вищу технічну освіту, спеціальність товарознавця, кваліфікацію судового експерта за спеціальністю: 12.1 «Визначення вартості машин, обладнання, сировини та товарів народного споживання» дійсне свідоцтво, видане Міністерством юстиції України, стаж експертної роботи з 2004 р.
ПОЧЕРКОЗНАВЧА  ЕКСПЕРТИЗА
Проводиться судовим експертом першого класу, яка має вищу юридичну освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень - «Спеціаліст», кваліфікацію судового експерта «1.1. Дослідження почерку та підписів», дійсне свідоцтво, видане Міністерством юстиції України, стаж експертної роботи з 1996 року
ТЕХНІЧНА ЕКСПЕРТИЗА ДОКУМЕНТІВ
Дослідження проводяться експертом, яка має вищу фізичну освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст, кваліфікацію судового експерта третього класу за спеціальностями 2.1 «Дослідження реквізитів документів», 2.3 «Дослідження друкарських форм та інших засобів виготовлення документів», стаж експертної роботи з 2001 року.
ЕКСПЕРТИЗА ДАВНОСТІ ДОКУМЕНТА
Виконується експертом, який має вищу хімічну освіту , кваліфікація – спеціаліст-хімік; підготовку по експертизі елементного складу проб методом РФА, свідоцтво від 25 лютого 2004 року Інституту аналітичних методів контролю; спеціальні знання кваліфікацію судового експерта за спеціальностями: 8.11 «Дослідження речовин хімічних виробництв і спеціальних хімічних речовин»; 8.2 «Дослідження полімерних матеріалів, пластмас і виробів з них», стаж експертної роботи в державних спеціалізованих експертних установах –5 років, досвід наукової роботи в галузі судової експертизи з 2003 року
ФІЗИКО-ХІМІЧНА ЕКСПЕРТИЗА
Виконується експертом, який має вищу хімічну освіту, кваліфікація – спеціаліст-хімік; підготовку по експертизі елементного складу проб методом РФА, свідоцтво від 25 лютого 2004 року Інституту аналітичних методів контролю; спеціальні знання кваліфікацію судового експерта за спеціальностями: 8.11 «Дослідження речовин хімічних виробництв і спеціальних хімічних речовин»; 8.2 «Дослідження полімерних матеріалів, пластмас і виробів з них», стаж експертної роботи в державних спеціалізованих експертних установах –5 років, досвід наукової роботи в галузі судової експертизи з 2003 року
ЛІНГВІСТИЧНА ЕКСПЕРТИЗА
Проводиться судовим експертом першого класу, яка має вищу гуманітарну освіту, кваліфікаційний рівень – спеціаліст, кваліфікацію судового експерта за спеціальністю 1.2 «Дослідження писемного мовлення», дійсне свідоцтво, видане Міністерством юстиції України , досвід експертної роботи з 2000 року.
ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНА ЕКСПЕРТИЗА
Проводиться експертом, який має вищу технічну освіту, наукову ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.20.02 – «Застосування електротехнологій в сільськогосподарському виробництві» і кваліфікацію судового експерта за спеціальністю 10.8 «Дослідження причин виникнення та поширення пожеж і дотримання норм пожежної безпеки» та 10.18 «Дослідження технічної експлуатації електроустаткування», стаж роботи за фахом з 1974 року, стаж експертної роботи з 2005 року
ЕКСПЕРТИЗА КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ І ПРОГРАМНОГО  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Проводиться експертом І кваліфікаційного класу, який має вищу технічну освіту, досвід роботи 15 років в галузі комп’ютерно-технічної експертизи і 18 років у галузі фоноскопічної експертизи, є співавтором низки діючих методик та наукових робіт в галузі комп’ютерно-технічної експертизи
ЕКСПЕРТИЗА ВІДОЕ-, ЗВУКОЗАПИСУ
Проводиться експертом І кваліфікаційного класу, який має вищу технічну освіту, та досвід роботи 18 років в галузі фоноскопічної експертизи, 14 років в галузі комп’ютерно-технічної експертизи, а також є співавтором низки сучасних методик та наукових робіт в галузі фоноскопічної і комп’ютерно-технічної експертизи.
ПСИХОЛОГІЧНА ЕКСПЕРТИЗА
Проводиться експертом, яка має вищу психологічну освіту, кваліфікацію судового психолога 1 кваліфікаційного класу за спеціальністю 14.1 – «Психологічні дослідження», стаж експертної та клінічної роботи 24 роки
Працюємо з Новою Поштою
Ви можете надіслати нам матеріали кур'єром або Новою поштою
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.