За детальною інформацією щодо підготовки документів та постановки питань судової експертизи, лабораторного дослідження, незалежної оцінки, можете звернутися до фахівців ЮрЕкс за телефонами: (099) 728-17-59, (067) 326-44-10.

zakon u

 

Як зміни  до  Закону України «Про судову експертизу» відобразилися на діяльності судових експертів

Наприкінці 2017 року  Верховна Рада України внесла суттєві зміни до низки основних нормативно-правових актів у галузі судочинства, що відбилося на діяльності судових експертів.

Підсумовуючі, можна  виділити суттєві моменти

  • Можливість учасникам процесу самостійно (без участі суду) замовити проведення експертизи;
  • У висновку експерта зазначається, що висновок підготовлено для подання до суду та що експерт обізнаний про кримінальну відповідальність за завідомо неправдивий висновок;
  • Судово-експертну діяльність у кримінальному провадженні здійснюють виключно державні спеціалізовані установи;
  • Неможливість слідчим та адвокатам самостійно замовити експертизу у кримінальному провадженні (пілдставою проведення експертизи є ухвала слідчого судді);
  • Змінено розрахунок вартості експертизи – незалежно від категорії складності експертизи, одна експертогодина буде коштувати 143,00 грн.

minyust

До  відома експертів.

Міністерство юстиції України своїм наказом №229/5 від 31.01.2017 відповідно до пункту 1-2 постанови Кабінету Міністрів України від 01.07.1996 за №710 «Про затвердження Інструкції про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів» (зі змінами), та з метою впорядкування вартості проведення експертиз, з урахуванням індексу споживчих цін за 2016 рік, встановило нормативну вартість однієї експертогодини у 2017 році на наступному рівні:

dtp

Експертами ТОВ «ЕПКК «ЮРЕКС» проведено дослідження.

До ТОВ «ЕПКК «ЮРЕКС» надійшла заява на проведення експертного автотехнічного дослідження обставин та механізму дорожньо-транспортної пригоди за участі автомобілів Volkswagen Passat, Toyota Highlander та автобуса Богдан.

Разом з заявою на дослідження були надані матеріалів ДТП, а саме: пояснення водіїв, схема місця ДТП, опис пошкоджень, які транспортні засоби отримали в результаті даної ДТП, протокол про адміністративне правопорушення відносно водія автомобіля Volkswagen Passat.

Виходячи з наданих матеріалів, на вул. Велика Кільцева дорога (біля ТЦ «Апрель») в м. Києві відбулося зіткнення між автомобілями Volkswagen Passat (далі по тексту – автомобіль Volkswagen) під керуванням водія В***., Toyota Highlander (далі по тексту – автомобіль Toyota) під керуванням водія Т***. та автобуса Богдан А092 (далі по тексту – автобуса Богдан) під керуванням водія Б***.

kab main

Вартість експертогодини у 2018 році 

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.07.2017 № 542 внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 01.07.1996 № 710 Про затвердження Інструкції про порядок і розміри компенсації (відшкодування) витрат та виплати винагороди особам, що викликаються до органів досудового розслідування, прокуратури, суду або до органів, у провадженні яких перебувають справи про адміністративні правопорушення, та виплати державним спеціалізованим установам судової експертизи за виконання їх працівниками функцій експертів і спеціалістів” - із змінами.

Доставка кур'єром
Доставка кур'єром
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.