За детальною інформацією щодо підготовки документів та постановки питань судової експертизи, лабораторного дослідження, незалежної оцінки, можете звернутися до фахівців ЮрЕкс за телефонами: (099) 728-17-59, (067) 326-44-10.

Головне меню

Що треба знати при зверненні до експертної установи

 

нам доверяют суды

нас рекомендують

Експертна оцінка збитків

Необхідність в проведенні оцінки збитків виникає при  визначенні матеріальної шкоди, спричиненої власнику авто, яке постраждало  в наслідок ДТП.

Дуже часто постраждалі автомобілісти, які  довірились оцінщикам страхової  компанії, стикаються з  тим, що виплати, які нараховують страхові не покривають завданого збитку. І тоді перед постраждалим стає головне  питання – як отримати  повну компенсацію збитку?

В  такій ситуації необхідно  звернутися до незалежної експертної установи та провести експертну оцінку автомобілю з метою визначення точної вартості збитку, завданого внаслідок пригоди, чи вартість відновлювального ремонту.

ТОВ «ЕПКК «Юрекс» - незалежна експерта компанія одним із напрямків діяльності якої є  - оцінка збитку транспортного засобу після ДТП. 

Зіткнення автомобілів  на дорозі, це не єдина причина, внаслідок якої авто може зазнати збитків.

Неякісні дороги,  пошкодження залишеного транспортного засобу на парковці, падіння на авто дерев, або  інших  сторонніх  предметів, при  любій пригоді, яка призвела до  ушкодження вашого  авто, Ви маєте право на компенсацію. Якщо ситуація не є страховим випадком, вказаним у страховому договорі, відшкодовувати збиток має винна особа (фізична або  юридична). В  такому випадку для визначення суми матеріальної шкоди необхідно замовити проведення експертизи авто щодо оцінки збитку. Якщо винна  особа відмовляється від компенсації визначеної автотоварознавчою експертизою суми, Ви маєте право звернутися до  суду.
Автотоварознавча  експертиза проводиться спеціалістами Юрекс якісно, в обумовлені терміни, із дотриманням всіх норм чинного законодавства України, приймається судами України та іншими установами.

Для проведення оцінки збитків необхідно надати наступні документи:

  • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
  • Паспорт власника. У випадку смерті власника необхідні: свідоцтво про смерть, документ, який підтверджує зв'язок між померлим на спадкоємцем (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, рішення суду тощо), паспорт спадкоємця.
  • Фотографії транспортного засобу (якщо надати ТЗ не представляється можливим).

Огляд експертом Юрекс транспортного засобу відбувається у світлу пору доби. Якщо можливості  доставити авто до офісу Юрекс немає можливості, експерт виїздить на місце стоянки ушкодженого автомобілю.

У разі проведення оцінки без огляду, замовник подає всю необхідну інформацію в усній чи письмовій формі, та повністю приймає на себе відповідальність за її достовірність.

Терміни проведення від 5 днів, при необхідності терміни можуть бути значно скорочені.

При проведенні оцінки автомобілю або мото транспорту в кожному окремому випадку можуть виникнути  свої особливості.

Телефонуйте за номерами офісу і спеціалісти ЮрЕкс кваліфіковано проконсультують Вас.

Якщо виникла необхідність  в проведенні оцінки збитків авто, можете переслати документи та контактні данні на електронну пошту : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і спеціалісти Юрекс зателефонують найближчим часом.

Замовити послугу або отримати безкоштовну консультацію  можете за телефонами 
(044) 338-28-27, (067) 326-44-10

Звертайтесь і ми  допоможемо  отримати компенсацію завданих  збитків!

Доставка кур'єром
Доставка кур'єром
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.