За детальною інформацією щодо підготовки документів та постановки питань судової експертизи, лабораторного дослідження, незалежної оцінки, можете звернутися до фахівців ЮрЕкс за телефонами: (099) 728-17-59, (067) 326-44-10.

Головне меню

Що треба знати при зверненні до експертної установи

 

нам доверяют суды

нас рекомендують

ЮрЕкс надає  послуги  з  проведення почеркознавчих експертних досліджень  у Києві, Київській області та інших  регіонах України.

Почеркознавча експертиза – це дослідження підписів, буквено-цифрового запису на предмет ідентифікації виконавця рукописного тексту, обмежених за обсягом рукописних записів (буквених та цифрових) і підпису. Також в рамках експертизи можна встановити виконання рукопису у незвичних  умовах, навмисно зміненим почерком, з наслідуванням почерку іншої особи тощо.

Найчастіше необхідність  в проведенні дослідженні почерку або рукописного тексту  виникає : 

  • коли існують сумніви, що  підпис виконаний іншою особою, а  не тою яка  значиться в документі,
  • коли виникає  необхідність встановлення факту, чи підписи виконані однією чи  різними особами;
  • при  встановлення факту виконання буквенного  чи цифрового запису  з наслідуванням почерку іншої особи, або навмисна зміна почерку та т. п.

Об’єктом  дослідження можуть  бути: документи – договора, заповіти, доручення, розписки, бухгалтерські документи  та т.п.

Для проведення дослідження рукописних записів та підписів необхідно  надати документ, який викликає  сумніви  і зразки почерку (підпису, цифрових записів) .

Почеркознавчі дослідження  в ЮрЕкс проводяться судовим експертом, який має кваліфікацію судового експерта за спеціальністю 1.1 «Дослідження почерку та підпису», атестований Міністерством юстиції України, внесений в державний Реєстр атестованих судових експертів та має досвід експертної роботи з 2000 року.

По  результатам проведеного  в нашій установі дослідження Ви отримаєте висновок судового експерта, яке має юридичну силу і може бути використаний в судах або  в інших установах як доказ.

Перелік орієнтовних питань

Питання, що ставляться на вирішення експертизи (дослідження) рекомендуємо погодити безпосередньо з експертами ЮрЕкс. В залежності від мети дослідження, враховуючи особливості кожної ситуації, фахівці ЮрЕкс допоможуть коректно сформулювати питання.

Орієнтовні питання почеркознавчої експертизи:

 

 

Доставка кур'єром
Доставка кур'єром
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.