За детальною інформацією щодо підготовки документів та постановки питань судової експертизи, лабораторного дослідження, незалежної оцінки, можете звернутися до фахівців ЮрЕкс за телефонами: (099) 728-17-59, (067) 326-44-10.

Головне меню

Що треба знати при зверненні до експертної установи

 

нам доверяют суды

нас рекомендують

ЮрЕкс  надає  послуги  з  проведення комп’ютерно –технічної експертизи та експертного дослідження  у Києві, Київській області та інших  регіонах України.

Комп’ютерно-технічне дослідження, чи  як  її ще називають ІТ експертиза, -  це дослідження технічних властивостей цифрового  обладнання  (комп’ютерів, фотоапаратів, телефонів, тощо), программного забезпечення, а також отримання доступу до  інформації, яка знаходиться на носіях даних з  подальшим вивченням.

Комп’ютерна  експертиза на даний час є  одним із ефективних способом доказу, коли злочин або  правопорушення було  здійснено  з  використанням комп’ютерних  засобів, цифрового  обладнання або інформаційних даних.

Експертиза  дозволяє виявити суттєві ознаки злочину (інциденту) і сформувати цілісну доказову базу шляхом дослідження інформації, яка знаходиться на комп’ютері в електронних накопичувачах (CD, DVD, USB накопичувачів та ін), разом з цим, роводиться відновлення та аналіз видалених даних з накопичувачів інформації, та інше.

У процесі дослідження незалежним експертом виявляється і аналізується інформація для подальшої оцінки отриманих даних і підготовки експертного висновку.

Можливості компьютерно-технічного дослідження, яке  проводиться фахівцями  ЮрЕкс:

  • Технічне  - вирішує діагностичні та ідентифікаційні питання, шляхом досліджень технічного стану, характеристик, конструктивних особливостей комп’ютерної техніки і мобільних засобів зв’язку.
  • Програмне – дослідження програмних продуктів і технічної супровідної документації, а саме: оцінка програмного забезпечення (вартість); підтвердження заявлених розробником характеристик, алгоритмів і властивостей, програмного забезпечення.
  • Пов’язані з інтернет технологіями - в процесі дослідження встановлюється: підтвердження компрометуючої інформації в мережі, сайтах з новинами, на сервері, комп’ютері та інш.; виявлення причин блокування сайтів (віруси, мережеві атаки); несанкціоноване втручання на сайт, сервер, комп’ютер, електронну пошту, соціальні мережі та інш.; наявність викрадення даних, видалення даних, зміни даних; підтвердження викрадення грошових коштів, персональних даних (електронна пошта, сайт, комп’ютер, клієнт-банк (ДБО) та інше)

Судова комп’ютерна експертиза (ІТ експертиза) – це правова основа і обґрунтований доказ будь-якого комп’ютерного злочину.

Для проведення судової комп’ютерно-технічної експертизи (дослідження) важливе значення має точність формулювання поставлених питань.

 

Доставка кур'єром
Доставка кур'єром
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.