За детальною інформацією щодо підготовки документів та постановки питань судової експертизи, лабораторного дослідження, незалежної оцінки, можете звернутися до фахівців ЮрЕкс за телефонами: (099) 728-17-59, (067) 326-44-10.

Головне меню

Що треба знати при зверненні до експертної установи

 

нам доверяют суды

нас рекомендують

ЮрЕкс надає  послуги  з  проведення товарознавчої експертизи та дослідження  у Києві, Київській області та інших  регіонах України.

Незалежна товарознавча експертиза - це дослідження товару  на предмет встановлення реальної  ціни, виходячи із його стану на момент дослідження, або  на задану дату, дослідження недоліків та причини їх  появи, спосіб виробництва, належність товарів до  кваліфікаційної категорії тощо.

До  об’єктів незалежної  товарознавчої експертизи  відноситься: товари, продукція, обладнання (устаткування для різних  галузей, побутова техніка, оргтехніка, меблі, одяг, хутряні вироби, взуття, посуд тощо)

З досвіду ЮрЕкс, необхідність в судовій товарознавчій  експертизі або дослідженні, як правило, виникає:

  • при визначенні вартості товару при експортно-імпортних операціях;
  • при визначенні коду товару за КВЕДом;
  • при невідповідність обладнання (виробу,продукції, устаткування тощо) заявленим характеристикам, показникам;
  • при розділу майна подружжя при  розлученні;
  • при визначені матеріальної шкоди,заподіяної майну в наслідок залиття, пожежі або  іншого випадку;
  • у випадках  неналежної якості продукції, що порушує права споживача, відповідно Закону України «Про  захист прав споживача»;
  • та в інших випадках.

Різновидом товарознавчої експертизи є автотоварознавча експертиза - дослідження транспортних засобів на предмет  встановлення його ринкової вартості, вартості  матеріального збитку, завданого внаслідок ДТП тощо.

Судова товарознавча експертиза та  експертне дослідження  в ЮрЕкс проводиться судовими експертами.

Експертне дослідження  проводиться за зверненням юридичних або  фізичних осіб на підставі заяви. Судова  експертиза проводиться за клопотанням сторони перед  судом на підставі ухвали суду.

В  своїй роботі експерти ЮрЕкс керуються такими  поняттями як  законність, оперативність та об’єктивність. Висновки, складені експертами нашої  компанії, є обґрунтованим та неупередженим доказом у спорі, приймаються судами  та іншими керуючими  органами.

Перелік орієнтовних питань

Питання, що ставляться на вирішення експертизи (дослідження) рекомендуємо погодити безпосередньо з експертами ЮрЕкс. В залежності від мети дослідження, враховуючи особливості кожної ситуації, фахівці ЮрЕкс допоможуть коректно сформулювати питання.

Орієнтовні питання товарознавчої експертизи:

 

Доставка кур'єром
Доставка кур'єром
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.