За детальною інформацією щодо підготовки документів та постановки питань судової експертизи, лабораторного дослідження, незалежної оцінки, можете звернутися до фахівців ЮрЕкс за телефонами: (099) 728-17-59, (067) 326-44-10.

Головне меню

Що треба знати при зверненні до експертної установи

 

нам доверяют суды

нас рекомендують

ЮрЕкс надає  послуги  з  проведення оціночно-будівельної  експертизи та дослідження  у Києві, Київській області та інших  регіонах України.

Основними завданнями оціночно-будівельної експертизи є визначення різних  видів  вартості земельних поліпшень, а саме будівель, споруд та їх частин, і перевірка виконаної оцінки вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, методології, методам, оціночним процедурам.

У переважній більшості, за допомогою до  експертів  звертаються для вирішення наступних питань :

  • Визначення ринкової вартості будинку, квартири, або  будь-якого іншого нерухомого майна;
  • Визначення вартості частини будинковолодіня;
  • Визначення розміру шкоди, завданої незаконними діями третіх осіб (наприклад, залиття квартири, пожежі);
  • Визначення ринкової вартості ремонтно-будівельних робіт, проведення яких необхідне для усунення пошкоджень унаслідок залиття, пожежі, неякісних ремонтних робіт, тощо?
  • Відповідність виконаної оцінки нерухомого майна вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, методології, методам, оціночним процедурам;

Експертне оціночно-будівельне дослідження проводиться на підставі заяви, в якій зазначаються питання, поставлені на дослідження.

Підставою для проведення судової експертизи є ухвала суду, постанова  слідчого або письмове звернення потерпілого чи сторони захисту кримінального провадження, із обов’язковим зазначенням  реквізитів, питань, поставлених експерту, та переліку, наданих  на дослідження об’єктів та документів.

Оціночно-будівельна експертиза проводиться судовими експертами ЮРЕКС, які мають вищу будівельно-технічну освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень магістра, експертну кваліфікацію за спеціальністю 10.10 "Визначення оціночної вартості будівельних об’єктів та споруд", дійсне свідоцтво, видане Міністерством Юстиції України, стаж експертної роботи більше 5років.

Питання, що ставляться на вирішення експертизи (дослідження) рекомендуємо погодити безпосередньо з експертами ЮрЕкс. В залежності від мети дослідження, враховуючи особливості кожної ситуації, фахівці ЮрЕкс допоможуть сформулювати питання.

Орієнтовні питання оціночно-будівельної  експертизи:

 

З практики експерта. Залиття. Що робити, якщо Вас затопили сусіди?

Доставка кур'єром
Доставка кур'єром
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.