За детальною інформацією щодо підготовки документів та постановки питань судової експертизи, лабораторного дослідження, незалежної оцінки, можете звернутися до фахівців ЮрЕкс за телефонами: (099) 728-17-59, (067) 326-44-10.

Головне меню

Що треба знати при зверненні до експертної установи

 

нам доверяют суды

нас рекомендують

         При розслідуванні та судовому розгляді справ, пов’язаних з дорожньо-транспортними пригодами (ДТП), важливе значення мають докази, отримані за допомогою автотехнічної експертизи.

Експертиза обставин ДТП включає експертне дослідження дорожньо-транспортних подій, а саме сукупність подій, що розвиваються на дорозі, обумовлених взаємодією водія та інших учасників руху в певних просторово-часових межах, а також розрахунок параметрів руху транспортного засобу, пішоходів, інших учасників події, аналіз ді та можливостей водія.

Основними задачами дослідження обставин  ДТП є

  • встановлення того, як повинен був діяти водій з точки зору вимог безпеки руху (перш за все – правил дорожнього руху (ПДР));
  • оцінка дій водія з точки зору відповідності їх технічним вимогам нормативних актів та вимогам правил безпеки руху (ПДР);
  • встановлення місця розташування транспортного засобу (ТЗ) в задані моменти часу;
  • визначення швидкості руху ТЗ в задані моменти часу;
  • визначення зупиночного та гальмового шляху, відстаней, які долаються ТЗ у задані проміжки часу, а також технічної можливості попередження ДТП;
  • визначення часу подолання ТЗ заданої ділянки шляху.

Призначити судову автотехнічну експертизу може уповноважена особа (суддя, слідчий). Також провести експертизу можна на підставі письмового звернення потерпілого чи сторони захисту у кримінальному провадженні.

Замовити дослідження обставин дорожньо-транспортної пригоди може будь-яка зацікавлена особа, учасник ДТП або його  представник.

Судова автотехнічна експертиза проводиться експертом, який має повну вищу технічну та юридичну освіту, експертну спеціальність 10.1 «Дослідження обставин та механізму ДТП» дійсне свідоцтво видане ЦЕКК Міністерством юстиції  України, стаж експертної роботи з 2004 року.

Експерти ЮрЕкс готові прийти Вам на допомогу у з’ясуванні обставин виникнення дорожньо-транспортної пригоди, та провести автотехнічну експертизу швидко  та якісно. 

Незалежна експертиза, виконана судовим експертом Юрекс – стане неупередженим доказом у судовій справі та допоможе Вам захистити свої права.

Для проведення судової автотехнічої експертизи (дослідження) важливе значення має формулювання поставлених питань.

Перелік орієнтовних питань

Питання, що ставляться на вирішення експертизи (дослідження) рекомендуємо погодити безпосередньо з експертами ЮрЕкс. В залежності від мети дослідження, враховуючи особливості кожної ситуації, фахівці ЮрЕкс допоможуть коректно сформулювати питання.

Орієнтовні питання автотехнічної експертизи:

Доставка кур'єром
Доставка кур'єром
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.