За детальною інформацією щодо підготовки документів та постановки питань судової експертизи, лабораторного дослідження, незалежної оцінки, можете звернутися до фахівців ЮрЕкс за телефонами: (099) 728-17-59, (067) 326-44-10.

Головне меню

Що треба знати при зверненні до експертної установи

 

нам доверяют суды

нас рекомендують

Скільки коштує експертиза?

  • Шановні клієнти, не знаємо, от чесно. Справа в тому, шо однакових експертиз майже не буває: різні і види, і методи, і об’єкти експертизи. Але в кінцевому рахунку все зводиться до часу, який необхідно витратити експерту для проведення експертизи. Тому ми завжди просимо вислати нам первинні документи для вивчення,  оскільки лише після попереднього  вивчення ми зможемо зорієнтувати вас, якою буде вартість цієї роботи і який результат ви зможете отримати.

Скільки часу вам потрібно для проведення експертизи?

  • Знову ж таки, це не механічний процес і вгадати наперед точний час неможливо. Однак, після оцінки об’єму роботи, поточного навантаження, ми досить точно можемо сказати граничний термін виконання роботи. Слід також зауважити, що цей термін завжди є гнучким і якщо вам необхідно, умовно кажучи, експертиза «на вчора», то в деяких випадках це також можливо. Тільки потрібно враховувати, що після отримання такого замовлення, ми дійсно все кидаємо і перебираємо, вивчаємо  ваші документи зранку і до ночі, без жартів, іноді, дійсно працюємо до ночі.

А у вас є ліцензія?

  • Немає, і ні в кого її немає. Це не ліцензійний вид діяльності.  Право на проведення експертиз кожному окремому експерту дає свідоцтво, видане Експертно-кваліфікаційною комісією Міністерства Юстиції України. Так, в наших експертів є такі свідоцтва і так, вони внесені до реєстру Мінюсту.

Який порядок проведення експертизи?

  • Спочатку давайте розділимо між собою ВИСНОВОК ЕКСПЕРТА :
  • за результатами проведення ЕКСПЕРТИЗИ;
  • за результатами проведення ДОСЛІДЖЕННЯ.

У чому різниця?
Експертиза проводиться на підставі ухвали чи постанови суду, прокуратури, слідчого і лише у кримінальному провадженні на підставі звернення сторони захисту.
Дослідження проводиться на підставі вашої заяви.

Отже, проведення експертного дослідження можна розділити на певні етапи:

  • Безпосереднє звернення до нас:

Ви нам телефонуєте, описуєте ситуацію, питаєте скільки воно буде коштувати і як довго ми це будемо робити, питаєте про результати і кінець кінцем ми вас просимо надіслати нам копії матеріалів справи чи інших документів, які описують суть події.

  • Ви надсилаєте нам  документи.

Ми їх вивчаємо і продумуємо варіанти вирішення, формулюємо питання, часто просимо додаткові документи, формуємо бюджет і орієнтовний термін виконання.

  • Коли погоджені питання, бюджет, терміни виконання і зібраний необхідний пакет документів, ви підписуєте заяву, отримуєте та оплачуєте рахунок і ми приступаємо до роботи.
  • Після проведення експертизи, ви отримуєте висновок експерта на руки. Ознайомлюєтесь з ним, розумієте що все виконано якісно і так як домовлялись, тиснете нам руку і йдете по своїм справам.

Експертиза проводиться інакше. Особливістю експертизи є те,  замовником являєтесь  не ви, а суд чи слідчі органи з прокуратурою. Отже, ми проводимо експертизу на підставі їх ухвали і маємо контакт лише з ними. Тому ми радимо, перед тим, як подавати клопотання про призначення експертизи, попередньо ознайомити нас з матеріалами справи, погодити питання, терміни та вартість робіт. Це дозволить уникнути сюрпризів безпосередньо під час проведення експертизи.

 

ІНСТРУКЦІЯ

про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень

Доставка кур'єром
Доставка кур'єром
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.