За детальною інформацією щодо підготовки документів та постановки питань судової експертизи, лабораторного дослідження, незалежної оцінки, можете звернутися до фахівців ЮрЕкс за телефонами: (099) 728-17-59, (067) 326-44-10.

Головне меню

Що треба знати при зверненні до експертної установи

 

нам доверяют суды

нас рекомендують

ЮрЕкс надає  послуги  з  проведення  судової експертизи чи експертного  дослідження дорожньо-транспортної пригоди у Києві, Київській області та інших  регіонах України.

Експертиза дорожньо-транспортної пригоди, чи  як її ще називають авто технічна експертиза -  це  дослідження експертом-автотехніком обставин дорожньо-транспортної ситуації.

Основним завданням експертизи ДТП,  є визначення причинно-наслідкового зв'язку дій водіїв з фактом виникнення самої дорожньо-транспортної пригоди.

У більшості випадків, перед експертом-автотехніком ставляться наступні завдання:

  • Аналіз дій водіїв, на предмет відповідності вимогам Правил дорожнього руху України;
  • Визначення наявності або відсутності у водія технічної можливості уникнути зіткнення / наїзду з моменту виникнення небезпеки для руху;
  • Визначення причинно-наслідкового зв'язку дій водіїв з фактом виникнення самого ДТП.

Разом з вищевизначеними завданнями або окремо від них, можуть вирішуватися питання про технічну спроможність окремих пояснень водіїв або свідків, визначення місця розташування транспортних засобів у різні моменти часу, визначення швидкості руху транспортних засобів до початку гальмування, виходячи з довжини слідів юза та ін.

У кожному разі, найбільш оптимально, формувати перелік питань, комплекс вихідних даних, необхідних для проведення експертизи / дослідження, виходячи з попередньої консультації з експертом автотехніки.

Всі експерти ЮрЕкс мають кваліфікацію судового  експерта, атестовані Міністерством юстиції України, внесені в єдиний державний Реєстр атестованих судових  експертів.

Перелік орієнтовних питань

Питання, що ставляться на вирішення експертизи (дослідження) рекомендуємо погодити безпосередньо з експертами ЮрЕкс. В залежності від мети дослідження, враховуючи особливості кожної ситуації, фахівці ЮрЕкс допоможуть коректно сформулювати питання.

Орієнтовні питання при дослідженні дорожньо-транспортної пригоди:

 

З практики експерта. Як довести свою правоту при ДТП?

Доставка кур'єром
Доставка кур'єром
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.