За детальною інформацією щодо підготовки документів та постановки питань судової експертизи, лабораторного дослідження, незалежної оцінки, можете звернутися до фахівців ЮрЕкс за телефонами: (099) 728-17-59, (067) 326-44-10.

Головне меню

Що треба знати при зверненні до експертної установи

 

нам доверяют суды

нас рекомендують

Експертами ЮрЕкс проводяться автотоварознавчі експертизи (дослідження) по всій території України.

Автотоварознавча експертиза– це дослідження транспортних засобів з  метою визначення ринкової вартості транспортного засобу і величини матеріального збитку власнику авто внаслідок дорожньо-транспортної  пригоди або  інших протиправних дій. Також за допомогою даного виду експертизи/дослідження, можна визначити  утилізаційну вартість транспортного засобу (вартість залишків), вартість і номенклатуру ремонтно-відновлювальних робіт, коефіцієнт фізичного зносу, втрату товарної вартості, інше.

Необхідність  проведення дослідження виникає:

  • при визначенні вартості транспортного засобу;
  • для визначення матеріального збитку, завданого  власнику авто, внаслідок ДТП або  інших пригод, які призвели до пошкодження транспортного засобу;
  • для визначення вартості арештованих, конфіскованих транспортних засобів або їх складових частин / деталей, у разі їх продажу;
  • для визначення вартості авто, його деталей, які ввозяться / вивозяться на територію України;

Для проведення автотоварознавчої експертизи / дослідження необхідно проводити оглядтранспортного засобу, для його ідентифікації, фактичного технічного стану, визначення характеру та обсягу пошкоджень. У разі неможливості проведення огляду, вказані вище дані визначаються судом, слідчими органами або замовником і надаються експерту разом з документом про призначення експертизи / дослідження.

Експертне автотоварознавчого дослідження проводиться експертами на підставі заяви, в якому зазначаються питання, винесені на дослідження.

Судова експертиза проводиться за ухвалою суду.

Всі експерти ЮрЕкс мають кваліфікацію судового  експерти , атестовані Міністерством юстиції України, внесені в єдиний державний Реєстр атестованих судових  експертів.

Питання, що ставляться на вирішення експертизи (дослідження) рекомендуємо погодити безпосередньо з експертами ЮрЕкс. В залежності від мети дослідження, враховуючи особливості кожної ситуації, фахівці ЮрЕкс допоможуть коректно сформулювати питання.
 

 


 

Доставка кур'єром
Доставка кур'єром
Результат через 1-3 дні
Результати аналізу будуть готові через 1-3 дні, після того як ми отримаємо проби.
Висновок на e-mail
Ми відправимо Вам скан-копію висновку на Ваш e-mail. А оригінал поштою.